Intencje mszalne

Niedziela – 22.10.

 

 

Godz. 8.00 1. + Jerzy Głowacki

2. za zmarłych z rodziny Firek i Jagaczyńskich

Godz. 9.30 + Jan Lewandowski – 16 rocznica śmierci oraz zmarłych z rodziny Kowalczyków

Godz. 11.00 + Aniela, + Grażyna, + Franciszek, + Ryszard

Godz. 12.15 1. + Irena, + Aleksander Madzelan oraz zmarłych z rodziny Madzelan i Czyrniańskich

2. o Boże błogosławieństwo dla Janiny, która przyjmuje chrzest święty oraz

potrzebne dary dla jej rodziców, rodziców chrzestnych i dziadków

Godz. 18.00 + Józef i zmarłych z rodziny

 

Poniedziałek – 23.10.

 

Godz. 7.00 wolna intencja

Godz. 18.00 dziękczynno-błagalna

 

Wtorek – 24.10.

 

Godz. 7.00 wolna intencja

Godz. 18.00 dziękczynna za otrzymane łaski za wstawiennictwem NMP

 

Środa – 25.10.

 

Godz. 7.00 wolna intencja

Godz. 18.00 dziękczynno-błagalna z okazji 37 rocznicy zawarcia zawiązku małżeńskiego Danuty i Jana

 

Czwartek – 26.10

 

Godz. 7.00 wolna intencja

Godz. 18.00 + Krzysztof Kalinowski – 13 rocznica śmierci

 

Piątek – 27.10. (15 Rocznica Poświęcenia Kościoła Parafialnego)

 

Godz. 7.00 wolna intencja

Godz. 18.00 + Stefania Dobrzańska – 14 rocz. śm. i zmarłych z rodziny Korzeniowskich

 

Sobota – 28.10. (św. Tadeusza Apostoła)

 

Godz. 9.00 za zmarłych Parafian

Godz. 18.00 1. W intencji Parafian

2. + Kazimierz, + Wanda Chromińscy

3. za księży pracujących w Parafii

 

Niedziela – 29.10. (Wizytacja Kanoniczna)

 

Godz. 8.00 + Tadeusz Tadla – 45 rocznica śmierci

Godz. 9.30 + Franciszek Zabłotny – 6 rocznica śmierci

Godz. 11.00 o Boże błogosławieństwo dla Czesławy i Jana z okazji 39 rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa

Godz. 12.15 1. Za Parafian a zwłaszcza za młodzież, która przyjmuje sakrament bierzmowania i ich rodziny

2. za zmarłych rodziców: + Jan, + Helena Przybysz

Godz. 18.00 + Anna, + Bronisław Alchimionek

Niedziela – 19.03.

Godz. 8.00 + Helena, + Michał, + Wacław, + Grzegorz

Godz. 9.30 + Zenon – 9 rocznica śmierci, + Marek – 11 rocznica śmierci, + Lidia

Karabanik i zmarłych z rodziny Lanckorońskich

Godz. 11.00 o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Kasi z okazji

15 rocznicy urodzin

Godz. 12.15 1. + Maria Filipowicz – 17 rocznica śmierci, + Antoni Szajnar – 23 rocznica

śmierci

2. o łaskę zdrowia i szczęśliwą operację dla Danuty

Godz. 18.00 + Maria, + Helena, + Edward, + Cyryl

Poniedziałek – 20.03.(św. Józefa, Oblubieńca NMP)

Godz. 7.00 wolna intencja

Godz. 18.00 dziękczynno-błagalna z okazji rocznicy urodzin Katarzyny

Wtorek - 21.03.

Godz. 7.00 wolna intencja

Godz. 18.00 1. dziękczynno-błagalna z okazji rocznicy urodzin Stanisławy oraz w intencji

dzieci, wnuków i prawnuków

dziękczynno-błagalna z okazji rocznicy urodzin Adama

Środa – 22.03.

Godz. 7.00 wolna intencja

Godz. 18.00 +Janina, + Rudolf Kaczmarscy w rocznicę śmierci

Czwartek – 23.03

Godz. 7.00 wolna intencja

Godz. 18.00 + Mirosław Chmielewski – 30 dzień po pogrzebie

Piątek – 24.03.

Godz. 7.00 wolna intencja

Godz. 18.00 + Tadeusz Skoczek – 10 rocznica śmierci

Sobota – 25.03. (Zwiastowanie Pańskie)

Godz. 7.00 wolna intencja

Godz. 18.00 + Piotr Szmaj – 3 rocznica śmierci

Niedziela – 26.03.

Godz. 8.00 + Teresa Ślązak – 6 rocznica śmierci

Godz. 9.30 + Józef – 30 rocznica śmierci, + Helena, + Lidia Karabanik i zmarłych z

rodziny Lisowskich

Godz. 11.00 1. o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Weroniki

i potrzebne dary dla jej rodziny

2. + Aniela, + Franciszek, + Ryszard, + Grażyna

Godz. 12.15 + Władysław Zimon – 2 rocznica śmierci

Godz. 18.00 + Katarzyna, + Józef Niedzielscy, + Weronika, + Mikołaj Dziuda

Niedziela – 19.03.

Godz. 8.00 + Helena, + Michał, + Wacław, + Grzegorz

Godz. 9.30 + Zenon – 9 rocznica śmierci, + Marek – 11 rocznica śmierci, + Lidia

Karabanik i zmarłych z rodziny Lanckorońskich

Godz. 11.00 o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Kasi z okazji

15 rocznicy urodzin

Godz. 12.15 1. + Maria Filipowicz – 17 rocznica śmierci, + Antoni Szajnar – 23 rocznica

śmierci

2. o łaskę zdrowia i szczęśliwą operację dla Danuty

Godz. 18.00 + Maria, + Helena, + Edward, + Cyryl

Poniedziałek – 20.03.(św. Józefa, Oblubieńca NMP)

Godz. 7.00 wolna intencja

Godz. 18.00 dziękczynno-błagalna z okazji rocznicy urodzin Katarzyny

Wtorek - 21.03.

Godz. 7.00 wolna intencja

Godz. 18.00 1. dziękczynno-błagalna z okazji rocznicy urodzin Stanisławy oraz w intencji

dzieci, wnuków i prawnuków

dziękczynno-błagalna z okazji rocznicy urodzin Adama

Środa – 22.03.

Godz. 7.00 wolna intencja

Godz. 18.00 +Janina, + Rudolf Kaczmarscy w rocznicę śmierci

Czwartek – 23.03

Godz. 7.00 wolna intencja

Godz. 18.00 + Mirosław Chmielewski – 30 dzień po pogrzebie

Piątek – 24.03.

Godz. 7.00 wolna intencja

Godz. 18.00 + Tadeusz Skoczek – 10 rocznica śmierci

Sobota – 25.03. (Zwiastowanie Pańskie)

Godz. 7.00 wolna intencja

Godz. 18.00 + Piotr Szmaj – 3 rocznica śmierci

Niedziela – 26.03.

Godz. 8.00 + Teresa Ślązak – 6 rocznica śmierci

Godz. 9.30 + Józef – 30 rocznica śmierci, + Helena, + Lidia Karabanik i zmarłych z

rodziny Lisowskich

Godz. 11.00 1. o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Weroniki

i potrzebne dary dla jej rodziny

2. + Aniela, + Franciszek, + Ryszard, + Grażyna

Godz. 12.15 + Władysław Zimon – 2 rocznica śmierci

Godz. 18.00 + Katarzyna, + Józef Niedzielscy, + Weronika, + Mikołaj Dziuda

Godz. 9.30          + Franciszek Ratajczak – 5 rocznica śmierci

 

Godz. 11.00        + Zenon Lisowski. Msza zamówiona przez sąsiadów

Godz. 12.15        o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Magdaleny z okazji

                          rocznicy urodzin

Godz. 18.00        + Piotr Wnęk – 25 rocznica śmierci, + Elżbieta Wnęk

 

Poniedziałek – 01.02.

 

Godz. 7.00          wolna intencja

Godz. 18.00        wolna intencja

                         

Wtorek  - 02.01. (Ofiarowanie Pańskie)

 

Godz. 7.00          wolna intencja

Godz. 9.00          wolna intencja

Godz. 18.00        w intencji Grupy Modlitwy O. Pio

 

Środa  – 03.02.  

 

Godz. 7.00          wolna intencja

Godz. 18.00        wotywna o Duchu Świętym

 

Czwartek  – 04.02   

 

Godz. 7.00          wolna intencja

Godz. 18.00        w intencji powołań kapłańskich i zakonnych

 

Piątek  – 05.02. (św. Agaty)

 

Godz. 7.00          wolna intencja

Godz. 18.00        w intencji wspólnoty Krwi Chrystusa

 

 Sobota  – 06.02. (św. męczenników Pawła Miki i towarzyszy)

 

Godz. 7.00          w intencji Łukasza Gronia w dniu przyjęcia święceń diakonatu. Mszę zamówiła

                          wspólnota Odnowy w Duchu Świętym

Godz. 18.00        w intencji wspólnoty Żywego Różańca

 

Niedziela  – 07.02.

 

Godz. 8.00          + Józef Pliś – 7 rocznica śmierci, + Maria Pliś

Godz. 9.30          + Jan Jarzyńsjki – 67 rocznica śmierci, + Cyryl – 21 rocznica śmierci,

                          + Kazimierz Jarzyński  – 10 rocznica śmierci

Godz. 11.00        + Franciszek Chodyga – 6 rocznica śmierci i zmarłych z rodziny

Godz. 12.15        o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla rodziny Marcinkiewiczów

Godz. 18.00        w intencji Barbary o uwolnienie od zła i Boże błogosławieństwo w rodzinie

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE